LOKALIZACJA

950m

900m

250m

400m

650m

100m

150m

3.5km

Silver house – wszędzie blisko

Inwestycja Silver house Olkusz posiada niewątpliwie atrakcyjną i bezkonkurencyjną lokalizację. Z jednej strony jest to centrum Olkusza, a z drugiej strony miejsce otoczone spokojem, parkami i zielenią. W promieniu 200 m znajdują się park z placem zabaw, tereny przyjazne spacerom i uprawianiu sportów. Niedaleko też mieści się Park Rekreacyjno-Krajobrazowy „Silver Park”, w którym mieści się skate park.

W bliskiej odległości znajduje się bogata oferta instytucji publicznych takich jak szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, a nawet lecznica dla zwierząt.

Inwestycja sąsiaduje bezpośrednio z licznymi sklepami, takimi jak Biedronka i Lidl, piekarnia, kwiaciarnia, placówka bankowa czy sklep ze sprzętem
RTV i AGD.

Dobrze rozwinięta komunikacja – bliskość przystanków autobusów miejskich  oraz busów kursujących w stronę Krakowa i Katowic w częstotliwości kilkunastu minut. Ponadto dzięki rewelacyjnemu położeniu, szybko można się dostać na trasę nr 94, łączącą m.in. Katowice z Krakowem.

Teren inwestycji, który Państwu oferujemy jest w pełni bezpieczny, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Znajduje się on na obszarze objętym rozbudową miejskiego systemu monitoringu. Ponadto cała inwestycja będzie ogrodzona i wyposażona w całodobowy monitoring.

Prestiż w centrum Olkusza

Olkusz to miasto z wielowiekową historią i tradycją położone na malowniczej Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Dzięki lokalizacji przy drodze krajowej nr 94 pomiędzy Katowicami a Krakowem, jest ono doskonale skomunikowane zarówno z całą aglomeracją śląską, jak i z ważnymi ośrodkami w Małopolsce. Ponadto w okolicy Olkusza ma powstać Węzeł Małopolsko – Śląski (WMŚ), gdzie spotkają się linie kolejowe z Warszawy w stronę granicy z Czechami oraz z Katowic i Krakowa. Przez WMŚ mają jeździć międzynarodowe i dalekobieżne pociągi.

Co warto zobaczyć w Olkuszu?

  • Bazylika Mniejsza pw. św Andrzeja Apostoła z zabytkowymi organami Hansa Hummla – 250m
  • Stadion oraz basen – 650m
  • Zamek Rabsztyn – 3,5km

źródło: www.bazylika.pl
źródło: http://mosir.olkusz.pl/basen/
Źródło: Zamek Rabsztyn, Anna Piernikarczyk
źródło: http://mosir.olkusz.pl

Źródło: youtube.pl Mosir Olkusz